Twitter Video Alıntılama Nasıl Yapılır?

Merhaba, bu makalemizde sizlere twitter video alıntılama nasıl yapılır bunu anlatacağız, sizlerde kısa bir süre içerisinde artık bir başkasının paylaştığı videoyu indirmeden nasıl kendi profilinizde sanki siz yüklemiş gibi paylaşacaksınız bunu öğrenmiş olacaksınız.

Bilindiği gibi twitter üzerinden gündeme dair konularda binlerce video paylaşılıyor ve bu videoları sizlerde kendi profilinizde paylaşarak takipçilerinize sunmak istiyorsunuz fakat her seferinde indirerek paylaşmak çok zahmetli oluyor bu nedenle videoları alıntılayarak paylaşmak hem hızlı hemde kolay oluyor, kısa bir süre önce içeriğin üzerine basılı tutunca kopyala yaparak paylaşılabilmekteydi fakat son güncellemeden sonra bu kalktı artık yapmanız gereken birazcık daha uzun ama basit bir işlem, sizlerde aşağıdaki işlemleri yaparak twitter video alıntılama işlemini hemen yapabilirsiniz.


  1. ilk olarak paylaşmak istediğiniz videoya tıklayınız ve tam ekranda açınız.
  2. video sayfası açıldıktan sonra alt kısımda yer alan paylaş ikonuna tıklayarak bağlantıyı kopyalayınız.
  3. kopyaladığınız bağlantı bu şekilde olacaktır "https://twitter.com/sincapsapp/status/1582406338877231104?s=20&t=qaq0oL7A8e_9ueun6hYdSQ"
  4. kırmızı olarak işaretlediğim gibi soru işaretide dahil olmak üzere siliyoruz ve link bu şekilde olacaktır "https://twitter.com/sincapsapp/status/1582406338877231104"
  5. daha sonra linkin üzerine kendi açıklama ve etiketlerinizi girerek paylaşımda bulunabilirsiniz.

Twitter video alıntılama işlemini burada basit bir şekilde sizlerle paylaştık, poyrazmedia ailesi olarak bir çok bilgiyi sitemizde sizler için sunmaya çalışıyoruz bizleri takip ederek tüm içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.